ŞIK, MODERN, EGELİ…

Oliva Gardens’ın ilk etabı olan Oliva Modern 2.560 m²’lik bir arazi üzerine konumlandırılmış 16 villadan oluşmakta.

Mimari olarak minimalist, tasarım olarak ise oldukça cüretkar.

Oliva Modern’in giriş katları salon, mutfak, yatak odası ve banyo- wc’den oluşmakta. Her birinde bahçe terası ve havuz cepheleri standart olarak tasarlandı. Tüm villalarda salon ve mutfak kısmından bahçeye açılan terasta barbeküye sahip ayrı bir bahçe mutfağı da mevcut.

Arka cephelerimizde ise ortadan ağaçlandırılmış bir ada ile bölünmüş, toplamda 380 m²’lik 3 adet yüzme havuzu bulunmakta. Tüm villaların salon ve yatak odaları havuz cephesine ve güneşlenme terasına sahip. Üstelik tüm havuzlar diğer konutlardan görünmeyecek şekilde tasarlandı.

Oliva Modern’deki tüm villaların üst katlarında 28-36 m² arasında değişen büyüklüklerde yatak odaları mevcut. Her birinde 25 m²’lik teras alanı, konuta özel tasarlanmış ebeveyn banyosu ve alt kattan bağımsız giriş imkanı standart olarak sunuluyor.

Oliva Modern bulunduğu noktadan binlerce metre ötedeki Samson Dağları’na uzanan Büyük Menderes Delta’sı, Miletos ve Priene Antik Kent’leri manzalarına hakim. Hemen bitişiğinde ise doğal yaşama ve göçmen kuşlara ev sahipliği yapan bir gölet ve 2.000 m²’lik alana sahip olan Eco Park konut sahiplerine benzersiz bir manzara ve kuş sesleri eşliğinde huzurlu zaman geçirme imkanı sunuyor.

This post is also available in: İngilizce